Október – mesiac úcty k starším

Október - mesiac úcty k starším - vystúpenie 2023
Október – mesiac úcty k starším – vystúpenie 2023

Starší ľudia si zaslúžia úctu nielen v októbri ,ale stále… Pri tejto príležitosti prijali pozvanie do našej materskej školy babičky a dedkovia, aby im ich vnúčatká, ale aj pravnúčatká z Triedy kuriatok, poďakovali za ich lásku, prechádzky, objatia, rozprávky, či odovzdávanie múdrych rád.

Každý z nás bude určite súhlasiť, že tá najčistejšia a bezprostredná láska pramení z detských srdiečok, a tak ju aj naše deti vyjadrili prostredníctvom kultúrneho programu. Veselé tančeky, básničky a pesničky vyčarili úsmev  všetkým starkým, ktoré v tento deň patrili LEN IM.  Ich dojatý pohľad, vďačnosť a potlesk hovorili za všetko…

Na záver svojim starkým deti odovzdali darčeky, ktoré samé vyrobili a so slovami:„Ďakujeme a ľúbime Vás“, sa rozpŕchli objať svojich drahých..

Veríme, že takýmto vyjadrením úcty a lásky sme starým rodičom spríjemnili krásny októbrový deň. Vidieť ich odchádzať s úsmevom a radosťou v srdci bolo odmenou pre nás všetkých.

Ďakujeme Vám!

Slavka Cisková