Prevádzka a organizácia materskej školy

1.prevádzková doba MŠ od 6.30 hod do 16.30 hod.
2. schádzanie detí od 6.30 hod. do 8.30 hod. v triede podľa služby /viď tabuľka pri vchode/
3. rozchádzanie detí domov od 15.00 hod. do 16.30 hod. , pričom  od 16,00 – 16,30 sú deti  v službukonajúcej triede,

4. dieťa si nenosí do materskej školy žiadne hračky ani predmety z domu.
5. vyzdvihnutie dieťaťa cez obed je možné iba v čase od 12.00 hod. do 12.30 hod. Je potrebné nahlásiť učiteľke, ktorá preberá dieťa ráno.
6. osoby pohybujúce sa v MŠ dodržiavajú všetky aktuálne bezpečnostné a hygienické opatrenia.
7. počas pandemických opatrení celkový čas zdržiavania sa osôb sprevádzajúcich deti do MŠ vo vonkajších a vnútorných priestoroch je potrebné obmedziť na nevyhnutné minimum. Dieťa môže sprevádzať vždy len jeden zákonný zástupca.
8. sprevádzajúca osoba zabezpečí umiestnenie rezervného rúška pre dieťa (do skrinky v šatni)

9. o každej zmene v prevádzke riaditeľka školy a triedne učiteľky informujú včas,
10. rodičia si denne všímajú oznamy v šatni detí.

V Prešove: 1.9.2022

Mgr.Marcela Molitorisová – riaditeľka školy