Oznam školskej jedálne k začiatku šk. roka 2023/2024

September v 4. triede - prvý mesiac v škôlke
September v 4. triede – prvý mesiac v škôlke

Milí rodičia!

Oznamujem Vám, že stravné na školský rok je potrebné uhradiť najneskôr do 25.dňa v mesiaci na nasledujúci mesiac.
účet: SK 49 7500 0000 0040 0860 1570
suma: 50 EUR bez dotácie (odporúčame trvalý príkaz)
suma: 22 EUR s dotáciou (dieťa v poslednom ročníku MŠ, novela zákona o dotáciách v pôsobnosti MPSVR SR; odporúčame trvalý príkaz)

Stravné na 1 deň je 2,50 eura bez dotácie. S dotáciou 1,10 eur.

Rodičom, ktorí platia trvalým príkazom, preplatky budú vrátené na účty do konca augusta v príslušnom roku. V prípade nejasností sa môžete obrátiť na vedúcu ŠJ telefonicky: +421/51/7482110

Odhlásiť stravu je možné do 14. hod. Predchádzajúceho pracovného dňa.

Za včas neodhlásenú stravu sa finančná ani vecná náhrada neposkytuje.

ODOBERANIE NEODHLÁSENEJ STRAVY STRAVNÍKA S DOTÁCIOU

1. V prvý deň choroby dieťaťaje možné neodhlásenú stravu odobrať do jednorazových obalov v čase od 12,15 do 12,45 hod.; v takomto prípade stravník uhrádza plnú výšku príspevku na stravovanie za jedlo. Ďalšie dni neprítomnosti dieťaťa na výchovno-vzdelávacom procese v škole je potrebné dieťa zo stravovania včas odhlásiť.

ODOBERANIE NEODHLÁSENEJ STRAVY STRAVNÍKA BEZ DOTÁCIE

1. V prvý deň choroby dieťaťaje možné neodhlásenú stravu odobrať do jednorazových obalov v čase od 12,15 do 12,45 hod.. Ďalšie dni neprítomnosti dieťaťa na výchovno-vzdelávacom procese v škole je potrebné dieťa zo stravovania včas odhlásiť.

Podmienky prihlasovania a odhlasovania svojím podpisom potvrdzuje, každý zákonný zástupca v zápisom lístku stravníka.

Mgr. Kamila Hrušková, ved. ŠJ